Meghívó zárórendezvényre

November 27-én 10 órától tartják a Magyarországi Református Egyház (MRE) köznevelési feladatainak támogatása elnevezésű projekt zárórendezvényét Budapesten.

Az eseményen köszöntőt mond és áhítatot tart Szabó István püspök, az MRE Zsinatának lelkészi elnöke. A projekt céljait és eredményeit Ábrám Tibor főgondnok, a projekt szakmai vezetője prezentálja, mely után bemutatásra kerül a pályázat keretében létrejött informatikai rendszer. A református EGYMI-ben megvalósított pályázati feladatok hatásait Bori Judit a református EGYMI intézményvezetője, a megújuló pedagógiai szakmai szolgáltatásokat pedig Szontagh Pál, a Református Pedagógiai Intézet igazgatója ismerteti. Horgos Vilmos tehetségkoordinátor a pályázat tehetséggondozással kapcsolatos eredményeit mutatja be. A rendezvény intézményvezetői értekezlettel zárul. Az eseményre a Magyarországi Református Egyház köznevelési feladatainak támogatása elnevezésű, TÁMOP-3.1.17-15-2015-0004 számú pályázat keretében kerül sor.

Az esemény helyszíne: A Dunamelléki Református Egyházkerület Székháza (Budapest, 1092 Ráday utca 28. Díszterem)

Részletes program

További információ kérhető: